Tasulised huviringid 2019/2020. õppeaastal
Inglise keel
Korraldaja: Lingua Bella OÜ
Õpetaja: Natalja
Telefon:
Esmaspäev - kl 15.05-15.25;15.40-16.05; 16.20-16.45
Kolmapäev -kl 15.05-15.25;15.40-16.05; 16.20-16.45 (2,33 t. nädalas)
Võistlustants
Korraldaja: MTÜ Tantsustuudio Kreedo Dance
Õpetaja: Elina Lebjodkina
Telefon: 5285009
Esmaspäev kl. 16.10-16.40; 16.40-17.10
Reede kl. 16.00-16.30; 16.30-17.00 (2 t. nädalas)
Eesti keel kunstis
Korraldaja: OÜ CraftAkadeemia
Õpetaja: Julia Boroditš
Telefon: 53403669
E-post: [email protected]
Teisipäev kl 15.00-16.00;16.00-17.00 (2 t. nädalas)
Aikido
Korraldaja: MTÜ Vortex Eesti Spordikeskus
Õpetaja: Aleksandr Kasjantšuk
Telefon: 56668670
Teisipäev - kl 15.10-15.40
Neljapäev - kl. 15.10-15.40, (1 t. nädalas)
Judo
Korraldaja: Budolin judokool
Õpetaja: Gennadi Richnjak
Telefon: 56603714
Esmaspäev - kl 15.05-15.35;15.40-16.10
Kolmapäev - kl 15.05-15.35;15.40-16.10 (2 t. nädalas)
Iluvõimlemine
Korraldaja: MTÜ Excite Dance
Õpetaja: Karolina Lill
Tel.: +372 55 941 171
E-mail: [email protected]
Teisipäev kl. 15.45-16.15; 16.20-16.50
Neljapäev kl. 15.45-16.15; 16.20-16.50 (2 t. nädalas)
Robootika
Korraldaja: Nutigeen OÜ
Õpetaja: Jevgenia Kleinert
Telefon: 55579937
E-post: [email protected]
Reede kl 09.00-09.45 (45 min. nädalas).
Male
Korraldaja: MK Kuningas MTÜ
Õpetaja: Edgar Avtšijev
Tel.: +372 556 663 73
E-mail: [email protected]
Esmaspäev kl. 17.00-17.45
Neljapäev kl. 15.10 -15.55 (1,5 t. nädalas)
Viimati muudetud 14.10.2019
Korraldaja: Lingua Bella OÜ
Õpetaja: Natalja
Telefon:
Esmaspäev - kl 15.05-15.25;15.40-16.05; 16.20-16.45
Kolmapäev -kl 15.05-15.25;15.40-16.05; 16.20-16.45 (2,33 t. nädalas)
Võistlustants
Korraldaja: MTÜ Tantsustuudio Kreedo Dance
Õpetaja: Elina Lebjodkina
Telefon: 5285009
Esmaspäev kl. 16.10-16.40; 16.40-17.10
Reede kl. 16.00-16.30; 16.30-17.00 (2 t. nädalas)
Eesti keel kunstis
Korraldaja: OÜ CraftAkadeemia
Õpetaja: Julia Boroditš
Telefon: 53403669
E-post: [email protected]
Teisipäev kl 15.00-16.00;16.00-17.00 (2 t. nädalas)
Aikido
Korraldaja: MTÜ Vortex Eesti Spordikeskus
Õpetaja: Aleksandr Kasjantšuk
Telefon: 56668670
Teisipäev - kl 15.10-15.40
Neljapäev - kl. 15.10-15.40, (1 t. nädalas)
Judo
Korraldaja: Budolin judokool
Õpetaja: Gennadi Richnjak
Telefon: 56603714
Esmaspäev - kl 15.05-15.35;15.40-16.10
Kolmapäev - kl 15.05-15.35;15.40-16.10 (2 t. nädalas)
Iluvõimlemine
Korraldaja: MTÜ Excite Dance
Õpetaja: Karolina Lill
Tel.: +372 55 941 171
E-mail: [email protected]
Teisipäev kl. 15.45-16.15; 16.20-16.50
Neljapäev kl. 15.45-16.15; 16.20-16.50 (2 t. nädalas)
Robootika
Korraldaja: Nutigeen OÜ
Õpetaja: Jevgenia Kleinert
Telefon: 55579937
E-post: [email protected]
Reede kl 09.00-09.45 (45 min. nädalas).
Male
Korraldaja: MK Kuningas MTÜ
Õpetaja: Edgar Avtšijev
Tel.: +372 556 663 73
E-mail: [email protected]
Esmaspäev kl. 17.00-17.45
Neljapäev kl. 15.10 -15.55 (1,5 t. nädalas)
Viimati muudetud 14.10.2019